Maszyna do produkcji lodów rzemieślniczych 10 l/h | TELME, Poker

POKER


  • 35284,48 zł z VAT 28686,57 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 28 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 500 mm
szerokość 560 mm
wysokość 400 mm
moc całkowita 1 kW
napięcie: 230 V

Maszyna do produkcji lodów rzemieślniczych 10 l/h | TELME, Poker - Opis

Maszyna do produkcji lodów tradycyjnych, sorbetów i granit z ręczną ekstrakcją i elektro-mechanicznym sterowaniem POKER produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie wysokiej jakości. Urządzenie posiada kompaktowe wymiary, dzięki czemu jest łatwe w użyciu nawet w małych laboratoriach – 50×56×40 cm o wadze 60 kg. Urządzenie wyposażono w cylinder pionowy, prosty w obsłudze, zapewniający skuteczne mieszanie, frezowanie i napowietrzanie wprowadzonej mieszanki: ramię mieszadła unosi mieszankę lodową ku górze i a siła ciężkości sprowadza ją ponownie na dół. Ścianki i dno cylindra przewodzą moc chłodzącą. W wyniku obróbki cieplno-mechanicznej powstają kremowe lody. Frezer nastolny Telme Poker jest w stanie zmrozić 1 do 2 litra mieszanki o wadze od 1,2 do 2,3 kg podczas cyklu trwającego od 10 do 15 minut. Wydajność do 10 l lodów na godzinę. Urządzenie zasilane jest prądem jednofazowym. Wymaga minimalnej konserwacji. Do urządzenia można dokupić wózek. Idealna do produkcji niewielkiej ilości lodów rzemieślniczych w restauracjach, cukierniach oraz hotelach. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Maszyna do produkcji lodów rzemieślniczych 10 l/h | TELME, Poker - Opinie klientów

Maszyna do produkcji lodów rzemieślniczych 10 l/h | TELME, Poker - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Maszyna do produkcji lodów rzemieślniczych 10 l/h | TELME, Poker - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Maszyna do produkcji lodów rzemieślniczych 10 l/h | TELME, Poker

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się