Nowość Promocja outlet

Łyżka do lodów - krótka rączka żółta, 20 cm - 10SGC06 | MARTELLATO, Carapina

10SGC06


  • 27,30 zł z VAT 22,21 zł bez VAT 21,84 zł z VAT 17,77 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

długość 200 mm
materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
kolor: inox, żółty
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Łyżka do lodów - krótka rączka żółta, 20 cm - 10SGC06 | MARTELLATO, Carapina - Opis

Łyżka do nakładania lodów 10SGC06 produkcji włoskiej firmy Martellato, to idealny sposób na zastąpienie tradycyjnych gałkownic. Łyżka została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje długotrwałość użytkowania. Nowocześnie zaprojektowana, ergonomiczna rączka to prawdziwy przełom – idealne wyprofilowanie w połączeniu z eleganckim designem to klucz do sukcesu. Łyżka do nakładania lodów 10SGC06 jest długa na 20 cm, w skład czego wchodzi 10 centymetrowa, zielona rączka. Produkt sprawdzi się w lodziarniach, cukierniach oraz punktach gastronomicznych do obsługi kuwet w witrynach typu pozzetti.

Łyżka do lodów - krótka rączka żółta, 20 cm - 10SGC06 | MARTELLATO, Carapina - Opinie klientów

Łyżka do lodów - krótka rączka żółta, 20 cm - 10SGC06 | MARTELLATO, Carapina - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łyżka do lodów - krótka rączka żółta, 20 cm - 10SGC06 | MARTELLATO, Carapina - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Łyżka do lodów - krótka rączka żółta, 20 cm - 10SGC06 | MARTELLATO, Carapina

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.