Cena netto:
23,69 zł 24,91 zł 24,91 zł
Cena brutto:
29,14 zł 30,64 zł 30,64 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 270 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor:
  • inox
  • niebieski
kod EAN: 8029859054608

Łyżka do lodów niebieska, 27 cm - SGM002 | MARTELLATO, Fluo - Opis:

Łyżka do nakładania lodów SGM001 to produkt innowacyjnej włoskiej firmy Martellato, która stworzyła narzędzie równie przydatne, jak tradycyjne gałkownice. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej łyżka, jest bezpieczna w pracy z żywnością. Innowacyjność, nowoczesność i ergonomiczność to znaki szczególne tego produktu. Rączka łyżki została specjalnie wyprofilowana, dzięki czemu jej użytkowanie jest szybkie i wygodne. Łyżka do nakładania lodów SGM001* jest długa na 27 cm, w skład czego wchodzi 14 centymetrowa, granatowa rączka. Produkt sprawdzi się w lodziarniach, cukierniach oraz punktach gastronomicznych do obsługi kuwet prostokątnych lub kuwet w witrynach typu pozzetti.
Łyżka do lodów niebieska, 27 cm - SGM002 | MARTELLATO, Fluo - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Łyżka do lodów niebieska, 27 cm - SGM002 | MARTELLATO, Fluo - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny