Promocja

Porcjoner - gałkownica z rączką z nylonu, 1/24 l | STÖCKEL, 755365

755365


  • 153,75 zł z VAT 125,00 zł bez VAT 147,60 zł z VAT 120,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 51 mm
materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
kolor: inox, niebieski

Porcjoner - gałkownica z rączką z nylonu, 1/24 l | STÖCKEL, 755365 - Opis

Gałkownica marki Stockel, o numerze katalogowym 755365, o średnicy 5.1 centymetra. Wykonana została z najwyższej jakości stali nierdzewnej, o wysokiej odporności na zarysowania, wgniecenia czy inne uszkodzenia mechaniczne, ale także na wysokie temperatury. Posiada wygodną rączkę z wytrzymałego poliamidu w kolorze niebieskim. Doskonale sprawdzi się podczas nabierania lodów w każdej lodziarni, cukierni czy kawiarni. Porcjoner może być zmywany w zmywarce.

Porcjoner - gałkownica z rączką z nylonu, 1/24 l | STÖCKEL, 755365 - Opinie klientów

Porcjoner - gałkownica z rączką z nylonu, 1/24 l | STÖCKEL, 755365 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Porcjoner - gałkownica z rączką z nylonu, 1/24 l | STÖCKEL, 755365 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Porcjoner - gałkownica z rączką z nylonu, 1/24 l | STÖCKEL, 755365

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.