Cena netto:
158,63 zł 211,50 zł 211,50 zł
Cena brutto:
195,11 zł 260,15 zł 260,15 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 95 mm
średnica: 220 mm
pojemność: 3.5 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Garnek do duszenia potraw z satynowej stali nierdzewnej 3,5 l | CONTACTO, Seria 2100 - Opis:

Garnek niski, do duszenia potraw Contacto o pojemności 3,5 l i indeksie 2109/220, wykonany jest z satynowanej stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm. Jego wysokość wynosi 9,5 cm, a średnica 22 cm. Został zaprojektowany z myślą o profesjonalnym zastosowaniu - stosunkowo duża powierzchnia znajduje zastosowanie w duszeniu mięs i warzyw. Idealnie sprawdzi się w obiektach gastronomicznych, jadłodajniach, restauracjach oraz w domowej kuchni. Specjalna krzywizna rantów garnka ułatwia nalewanie, a wykonana ze stali nierdzewnej podstawa o grubości 7 mm typu sandwich z aluminiowym rdzeniem magazynuje i równomiernie rozprowadza ciepło po powierzchni dna garnka, co zmniejsza możliwość przypalenia dania. Odpowiednio oddalone uchwyty zapewniają dobre chłodzenie i pewny chwyt. Garnki z serii 2100 cechuje matowe wykończenie. Produkt przystosowany jest do mycia w przemysłowych zmywarkach oraz do gotowania na kuchenkach indukcyjnych.
Garnek do duszenia potraw z satynowej stali nierdzewnej 3,5 l | CONTACTO, Seria 2100 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Garnek do duszenia potraw z satynowej stali nierdzewnej 3,5 l | CONTACTO, Seria 2100 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny