Cena netto:
448,88 zł 598,50 zł 598,50 zł
Cena brutto:
552,12 zł 736,16 zł 736,16 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 230 mm
średnica: 360 mm
pojemność: 22 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Garnek niski z satynowanej stali nierdzewnej 22 l | CONTACTO, Seria 2100 - Opis:

Garnek niski o pojemności 22 l, wysokości 23 cm, średnicy 36 cm oraz indeksie 2107/360 ze satynowej stali nierdzewnej o grubości 1 mm, niemieckiej firmy Contacto - wiodącego producenta oraz importera wysokiej jakości artykułów gastronomicznych. Naczynie znajdzie zastosowanie na stołówkach, w hotelach, kuchniach zakładowych, ale również i w domowej kuchni. Wykonana ze stali nierdzewnej podstawa o grubości 7 mm typu sandwich, z aluminiowym rdzeniem, magazynuje i równomiernie rozprowadza ciepło po powierzchni dna garnka, co zmniejsza prawdopodobieństwo przypalenia dania, a dodatkowo umożliwia wykorzystanie naczynia na każdym rodzaju palnika - także na płycie indukcyjnej. Odpowiednio oddalone uchwyty zapewniają dobre chłodzenie i bezpieczeństwo podczas użytkowania, a specjalnie wyprofilowane ranty ułatwiają nalewanie.

Nierdzewny, niski garnek na indukcję Contacto, o indeksie 2107/360, przystosowany jest do mycia w specjalistycznych zmywarkach przemysłowych oraz do użytku na profesjonalnych kuchniach indukcyjnych dla gastronomii. Produkt zaleca się czyścić detergentami i szczotkami przeznaczonymi do stali szlachetnej. Producent przypomina, aby nigdy nie stawiać pustego naczynia na włączonej płycie grzejnej oraz przenosić go trzymając za oba uchwyty.
Garnek niski z satynowanej stali nierdzewnej 22 l | CONTACTO, Seria 2100 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Garnek niski z satynowanej stali nierdzewnej 22 l | CONTACTO, Seria 2100 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny