Cena netto:
635,55 zł 669,00 zł 669,00 zł
Cena brutto:
781,73 zł 822,87 zł 822,87 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 320 mm
średnica: 500 mm
pojemność: 62.8 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
do indukcji: tak
pokrywa w komplecie: tak
powłoka: brak

Garnek nierdzewny z pokrywką, średni 62,8 l | STALGAST, 012502 - Opis:

Garnek średni ze stali nierdzewnej z pokrywką w komplecie, o pojemności: 62,8 l, średnicy: 50 cm, wysokości: 32 cm oraz o indeksie: 012502 z linii profesjonalnych garnków satynowanych. Idealny dla profesjonalnych kuchni gastronomicznych, stołówek, restauracji oraz użytku domowego. Garnek Stalgast 62,8 l, jest przeznaczony do gotowania na taboretach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Dzięki zastosowaniu, grubego trójwartstowego dna kapsułowego ze stali nierdzewnej i aluminium, zapewnia doskonałe rozprowadzenie ciepła dla gotowanego produktu. Garnek posiada ponadto nienagrzewające się, dodatkowo wzmocnione, wielopunktowo zgrzewane uchwyty ułatwiające profesjonalną pracę na zapleczu kuchennym. Naczynie idealnie nadaje się do gotowania dużej ilości płynów, sosów, zup, warzyw i innych produktów żywnościowych.

Podczas użytkowania garnka średniego 012502, należy pamiętać aby nigdy nie ustawiać go na włączonym palniku lub płycie grzewczej bez zawartości. Ponadto producent informuje, iż nie należy dodawać soli kuchennej do zimnej wody oraz sypać soli bezpośrednio do pustego naczynia - można w ten sposób uszkodzić strukturę stali nierdzewnej. Każdy garnek po zagotowaniu produktu, należy przestawiać lub przesuwać chwytając za dwa uchwyty jednocześnie - każdorazowo należy stosować się do przepisów BHP dotyczących przenoszenia ciężarów. Po zakończeniu pracy garnek nierdzewny należy każdorazowo umyć wykorzystując ogólnie dostępne środki do mycia przeznaczone do stali szlachetnej – można także myć w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych.
Garnek nierdzewny z pokrywką, średni 62,8 l | STALGAST, 012502 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Garnek nierdzewny z pokrywką, średni 62,8 l | STALGAST, 012502 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny