Cena netto:
26,10 zł 29,00 zł 29,00 zł
Cena brutto:
32,10 zł 35,67 zł 35,67 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 90 mm
pojemność: 0.34 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor: pomarańczowy
cena za: sztukę
gwarancja na obtłuczenia: nie

Porcelanowe naczynie - doniczka 340 ml | CHURCHILL, Bit On The Side - Opis:

Ceglane, glazurowane naczynie z porcelany w kształcie doniczki 340 ml angielskiego producenta Churchill to przedstawiciel kolekcji Bit on the Side. Miski i różnego rodzaju naczynia na przystawki, dipy, sałatki, frytki i sosy idealnie sprawdzą się na przyjęciach i wszelkiego rodzaju spotkaniach towarzyskich. Zróżnicowana kolorystyka i kształt pozwoli dobrać poszczególne elementy do każdego wystroju stołu. Porcelanowe naczynie - doniczka przeznaczone jest do każdego hotelu, restauracji, baru, kafejki czy punktu gastronomicznego - doskonale komponują się także z dostępnym na naszej stronie obszernym wyborem desek Churchill. Idealne na imprezy cateringowe czy na przemyślany prezent. Pomarańczowe naczynie z glazurowanej porcelany w kształcie doniczki 340 ml 293004 dystrybuowane jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowe naczynie - doniczka 340 ml | CHURCHILL, Bit On The Side - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowe naczynie - doniczka 340 ml | CHURCHILL, Bit On The Side - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny