Promocja

Kieliszek do wina Tulip 470 ml | Chef&Sommelier, Cabernet

02239


  • 13,90 zł z VAT 11,30 zł bez VAT 13,48 zł z VAT 10,96 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 220 mm
średnica 90 mm
pojemność 0.47 l
materiał: szkło
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Kieliszek do wina Tulip 470 ml | Chef&Sommelier, Cabernet - Opis

Kieliszek do wina Tulip o pojemności 470 ml marki Chef & Sommelier to przedstawiciel kolekcji Cabernet. Wykonany z materiału Krysta łączy w sobie wyjątkową trwałość oraz klasyczną elegancję. Dzięki temu zarówno trunki z górnej półki jak i zwykła woda nabiorą wyjątkowego charakteru. Kieliszek do wina dzięki swej nietuzinkowości skierowany jest do ekskluzywnych restauracji i hoteli oraz do modnych lokali. Świetnie sprawdzi się również w roli prezentu. Kieliszek do wina Cabernet 470 ml 02239 dystrybuowany jest na terenie Polski przez dział Horeca firmy Dajar, której Chefstore jest oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego oraz sztuki stołu. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki

Kieliszek do wina Tulip 470 ml | Chef&Sommelier, Cabernet - Opinie klientów

Kieliszek do wina Tulip 470 ml | Chef&Sommelier, Cabernet - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Kieliszek do wina Tulip 470 ml | Chef&Sommelier, Cabernet - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Kieliszek do wina Tulip 470 ml | Chef&Sommelier, Cabernet

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.