Cena netto:
8,94 zł 9,13 zł 9,13 zł
Cena brutto:
11,00 zł 11,23 zł 11,23 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 90 mm
średnica: 52 mm
pojemność: 0.06 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Kieliszek do wódki, 0,06 l | PASABAHCE, Timeless - Opis:

Kieliszek do wódki o pojemności 0,06 l, marki Pasabahce, o numerze katalogowym 400336. Naczynie należy do linii „Timeless” – szklanych naczyń o nowoczesnym designie. Wykonany z myślą o częstej eksploatacji. Znajdzie zastosowanie w restauracjach, hotelach, kawiarniach, pubach a także w domach. W opakowaniu zbiorczym znajdują się 12 sztuk. Prezentowana cena dotyczy jednej sztuki. Naczynie można myć w zmywarkach.
Kieliszek do wódki, 0,06 l | PASABAHCE, Timeless - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek do wódki, 0,06 l | PASABAHCE, Timeless - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny