Cena netto:
3,10 zł 3,16 zł 3,16 zł
Cena brutto:
3,81 zł 3,89 zł 3,89 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 55 mm
średnica: 48 mm
pojemność: 0.036 l
ilość w komplecie: 12 szt.
kolor: przeźroczysty
cena za: sztukę

Kieliszek do wódki 36 ml | PASABAHCE, Casablanca - Opis:

Kieliszek do wódki o pojemności 0,036 l produkcji firmy Pasabahce i numerze katalogowym 400110 należący do linii "Casablanca" został wykonany ze szkła przeznaczonego do profesjonalnej gastronomii. Kiliszek Casablanca 400110 znajdzie zastosowanie w hotelach, salach bankietowych, restauracjach, kawiarniach, cateringu, pubach, a także w domu. Podana pojemność jest pojemnością całkowitą. Szkło można myć w zmywarce gastronomicznej lub ręcznie przy użyciu odpowiednich środków myjących oraz używać w kuchenkach mikrofalowych. Kieliszki pakowane są po 12 sztuk. Podana cena jest ceną za jedną sztukę.
Kieliszek do wódki 36 ml | PASABAHCE, Casablanca - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek do wódki 36 ml | PASABAHCE, Casablanca - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny