Cena netto:
4,23 zł 4,70 zł 4,70 zł
Cena brutto:
5,20 zł 5,78 zł 5,78 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 95 mm
średnica: 44 mm
pojemność: 0.03 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Kieliszek do wódki/likieru 30 ml | PASABAHCE, Boston Shots - Opis:

Kieliszek do wódki/likieru o pojemności 30 ml to przedstawiciel kolekcji Boston Shots. Intrygujący, podłużny kształt, grube dno oraz krótka, rozszerzająca się ku dołowi nóżka to główne zalety tej linii. Dzięki tym cechom każdy podany trunek przyciąga uwagę i zachęca do degustacji. Kieliszek do wódki/likieru dzięki przystępnej cenie skierowany jest do casualowych restauracji i hoteli oraz do lokali cateringowych. Świetnie sprawdzi się podczas eventów degustacyjnych jak również w gospodarstwie domowym. Kieliszek do wódki/likieru Boston Shots 30 ml 64315 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Kieliszek do wódki/likieru 30 ml | PASABAHCE, Boston Shots - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek do wódki/likieru 30 ml | PASABAHCE, Boston Shots - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny