Promocja
Bestseller
Cena netto:
2,70 zł 3,00 zł 3,00 zł
Cena brutto:
3,32 zł 3,69 zł 3,69 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 98 mm
średnica: 37 mm
pojemność: 0.05 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: szkło
cena za: sztukę

Kieliszek shot 50 ml | PASABAHCE, Side - Opis:

Kieliszek shot o pojemności 50 ml marki Pasabahce to przedstawiciel kolekcji Side, która ujmuje swą prostotą i klasycznymi kształtami. Charakteryzuje ją grube dno oraz dostępność w kilkunastu rozmiarach. Kieliszek shot dzięki przystępnej cenie skierowany jest do niezobowiązujących lokali i bistr. Świetnie znajdzie zastosowanie na stołówkach, w barach mlecznych, a także w gospodarstwie domowym. Kieliszek shot Side 50 ml 74635 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Kieliszek shot 50 ml | PASABAHCE, Side - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kieliszek shot 50 ml | PASABAHCE, Side - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny