Cena netto:
44,55 zł 49,50 zł 49,50 zł
Cena brutto:
54,80 zł 60,89 zł 60,89 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 135 mm
pojemność: 0.5 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor: czarny
cena za: sztukę
element zastawy: kokilka
gwarancja na obtłuczenia: nie

Okrągłe naczynie do zapiekania 13,5 cm, 500 ml | CHURCHILL, Cookware - Opis:

Czarne naczynie do zapiekania o pojemności 500 ml angielskiego producenta Churchill to reprezentant kolekcji naczyń łączących ze sobą wydajność i nowoczesne wzornictwo. Seria Cookware charakteryzuje się dużą odpornością na szok termiczny i wykazuje świetne właściwości związane z retencją ciepła. Świetnie sprawdzi się do zapiekania i podgrzewania potraw: zapiekanek ziemniaczanych, mięs, warzyw czy owoców morza w restauracjach, hotelach, pensjonatach oraz gościńcach. Z pewnością znajdzie także zastosowanie w gospodarstwach domowych urozmaicając, każdy obiad w gronie przyjaciół czy znajomych. Czarne naczynie do zapiekania 500 ml 288991 można łączyć z innymi seriami naczyń porcelanowych, produkcji Churchill oraz użytkować w zamrażalniku, piekarniku, kuchence mikrofalowej oraz zmywarce naczyń gastronomicznych. Towar dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Okrągłe naczynie do zapiekania 13,5 cm, 500 ml | CHURCHILL, Cookware - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Okrągłe naczynie do zapiekania 13,5 cm, 500 ml | CHURCHILL, Cookware - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny