Cena netto:
77,89 zł 80,30 zł 80,30 zł
Cena brutto:
95,80 zł 98,77 zł 98,77 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
ilość w komplecie: 4 szt.
materiał: stal nierdzewna
cena za: komplet

Końcówki do syfonów Hendi Profi Line, zestaw 4 szt | HENDI, 589106 - Opis:

Okrągłe końcówki do dekorowania, napełniania i marynowania, o numerze katalogowym 589106, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni. Końcówki wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej, o wysokiej odporności na zarysowania, wgniecenia czy inne uszkodzenia mechaniczne, ale także na wysokie temperatury. W zestawie znajdują się 4 sztuki końcówek – długie o średnicach 3 milimetrów, 5 milimetrów, i krótkie o średnicach 3 milimetrów oraz 5 milimetrów. Końcówki posiadają gładkie brzegi tworzące w masie wzorek kuli. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla cukierni, piekarni czy kawiarni oraz każdej profesjonalnej kuchni. Nadają się do użytku wyłącznie z syfonami do bitej śmietany Hendi z serii Profi Line.
Końcówki do syfonów Hendi Profi Line, zestaw 4 szt | HENDI, 589106 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Końcówki do syfonów Hendi Profi Line, zestaw 4 szt | HENDI, 589106 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny