Cena netto:
68,48 zł 85,60 zł 85,60 zł
Cena brutto:
84,23 zł 105,29 zł 105,29 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 500 mm
szerokość 500 mm
wysokość 101 mm
temperatura maksymalna: 93 °C
materiał: polipropylen

Kosz do mycia talerzy i tac z kratkami 5x9 cm | CAMBRO, Camrack - Opis:

Kosz z bolcami tworzącymi kratki w kształcie prostokąta o wymiarach 5x9 cm z linii Camrack producenta Cambro to idealnie narzędzie dla gastronomii. Kosz został zaprojektowany tak, aby łatwo i skutecznie umyć różnych rozmiarów naczynia. Wykonany z wytrzymałego polipropylenu jest odporny na chemikalia i temperaturę do 93 stopni Celsjusza. Dzięki otwartym przegródkom każdy wymiar naczynia będzie pasował. Kosz z bolcami tworzącymi kratki w kształtcie prostokąta o wymiarach 5x9 cm CM-PR59314 dystrybuowany jest przez firmę Tomgast, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena netto za 1 sztukę.
Kosz do mycia talerzy i tac z kratkami 5x9 cm | CAMBRO, Camrack - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kosz do mycia talerzy i tac z kratkami 5x9 cm | CAMBRO, Camrack - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny