Cena netto: 1496,65 zł
Cena brutto: 1840,88 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 405 mm
szerokość 295 mm
wysokość 255 mm
średnica: 170 mm
moc całkowita: 0.17 kW
napięcie: 230 V

Krajalnica elektryczna, średnica ostrza: 17 cm | GRAEF, Master M 20 - Opis:

Krajalnica Master 20 firmy Graef to świetne rozwiązanie zarówno do kuchni domowych jak i dla profesjonalnych lokali gastronomicznych jako urządzenie pomocnicze. Urządzenie wyposażone jest w przycisk on/off. Krajalnica posiada energooszczędny i cichy silnik kondensatorowy o mocy 170 W oraz podstawę ze szkła hartowanego. Krajalnica posiada możliwość cięcia pod kątem 30°. Grubość krojenia jest regulowana od 0-20 milimetrów.Wózek z elementami metalowymi solidny i wytrzymały. Krajalnica posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz tryby pracy ciągłej lub chwilowej. Ostrze gładkie o średnicy 17 centymetrów jest trwałe i poradzi sobie doskonale w wielu sytuacjach. W zestawie znajduje się także tacka ze stali nierdzewnej, uchwyt do krojenia oraz diamentowa ostrzałka.
Krajalnica elektryczna, średnica ostrza: 17 cm | GRAEF, Master M 20 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Krajalnica elektryczna, średnica ostrza: 17 cm | GRAEF, Master M 20 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny