Profesjonalne urządzenia gastronomiczne Kromet

Firma Kromet powstała w 1957 roku, dzięki czemu już od ponad 60 lat oferuje swoim klientom profesjonalne i wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne, które znajdą zastosowanie w każdej restauracji, barze, stołówce, czy kuchni hotelowej oraz w innych lokalach gastronomicznych. To, co wyróżnia firmę Kromet na rynku, to dbałość o szczegóły, najwyższej jakości materiały, które są wykorzystywane do produkcji urządzeń, ale także troska o ekologię. Firma cały czas stawia na rozwój, dlatego każde kolejne powstające urządzenie jest modernizowane i ulepszane o nowe technologie, których zadaniem jest sprawić, aby maszyna była jeszcze lepsza i bardziej wydajna. Firma wykonuje wszystkie swoje produkty z atestowanej stali nierdzewnej, która spełnia wszystkie niezbędne normy i wymogi, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytkowania w profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Urządzenia Kromet zostały wyposażone w innowacyjną technologię, która nie tylko ułatwia codzienną eksploatację, ale umożliwia również zachowanie najwyższych standardów higieny. Większość urządzeń tej marki jest przyjazna środowisku, a to wszystko za sprawą wysokiej energooszczędności. W swojej ofercie firma posiada m.in.: profesjonalne piekarniki, kotły warzelne, patelnie elektryczne, taborety podgrzewcze, płyty do grillowania, czy kuchnie gazowe.

Czytaj więcej >

Kuchnia elektryczna Kromet

Kuchnie elektryczne marki Kromet są urządzeniami, które idealnie sprawdzą się w profesjonalnych kuchniach we wszystkich lokalach gastronomicznych. Każda maszyna została wyposażona w palniki o wysokiej mocy, które skutecznie usprawniają pracę kucharzy oraz personelu pomocniczego. Wszystkie urządzenia posiadają czujniki elektromagnetyczne, które zostały zamontowane w palnikach, co stanowi skuteczną ochronę przed samoistnym wypływem gazu. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje urządzeń, aby każdym mógł znaleźć takie, które najlepiej sprawdzi się w jego lokalu gastronomicznym. Posiadamy m.in. kuchenkę elektryczną 2-palnikową, 4-palnikową i 6-palnikową oraz w wersji z piekarnikiem i bez.

Kromet frytownica – innowacyjne urządzenia dla branży gastronomicznej!

W naszym asortymencie znajdują się również wysokiej klasy frytownice firmy, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Umożliwiają one szybkie i sprawne przygotowanie gotowych produktów. Marka oferuje frytownice elektryczne typu FE, które dodatkowo zostały wyposażone w termostat. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu znacząco zwiększa się efektywność i wydajność tych urządzeń. Konstrukcja każdej komory została stworzona tak, aby umożliwiać utrzymanie tzw. “zimnej strefy”, co skutecznie chroni i zapobiega przed spalaniem się pojedynczych cząstek konkretnych produktów.

Taboret gazowy Kromet

W ofercie znajdują się również najwyższej klasy taborety gazowe, które znajdą zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Firma Kromet oferuje urządzenia, które dodatkowo zostały wyposażone w specjalny zawór, którego zadaniem jest odcinanie dopływu gazu, zaraz po zgaśnięciu płomienia. Jest to rozwiązanie, które zapewni wszystkim pracownikom maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo, taborety gazowe Kromet są przystosowane dla każdego rodzaju gazu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!