Cena netto:
31,35 zł 33,00 zł 33,00 zł
Cena brutto:
38,56 zł 40,59 zł 40,59 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 110 mm
średnica: 80 mm
pojemność: 0.45 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: kremowy
cena za: sztukę
element zastawy: kubek
gwarancja na obtłuczenia: nie

Porcelanowy kubek 450 ml | ARIANE, Vital - Opis:

Porcelanowy kubek o pojemności 450 ml marki Ariane to przedstawiciel szerokiej i zróżnicowanej serii Vital, zaprojektowanej przez Mikaelę Dorfel. Klasyczne naczynia coupe, i square a może szaleństwo asymetrycznych kwadratów i prostokątów? Kolekcja przed każdym baristą otworzy nieograniczone możliwości podawania napojów. Kubek porcelanowy Vital Rectangle jest skierowany do każdej restauracji i każdego hotelu chcących serwować napoje w eleganckiej i nowoczesnej formie. Idealny jest także na bale i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Porcelanowy kubek Vital Rectangle 450 ml 288412 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sieć przedstawicieli i parnterów Dajar Horeca - Chefstore, oficjalnie należy do tego grona, kompleksowo wyposażając w zastawę stołową obiekty cateringowe, restauracyjne oraz hotelowe. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowy kubek 450 ml | ARIANE, Vital - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowy kubek 450 ml | ARIANE, Vital - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny