Profesjonalne kuchnie gazowe dla gastronomii do linii 600

W tej kategorii znalazły się najwyższej jakości kuchnie gazowe dla gastronomii do linii 600, które są idealne dla profesjonalnej gastronomii. Urządzenia mogą być z powodzeniem używane w każdej kuchni m.in. w: restauracjach, barach, szkołach i przedszkolach, jadłodajniach, stołówkach, kuchniach hotelowych, firmach cateringowych oraz innych punktach gastronomicznych i zakładach żywieniowych. Duży wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie idealny produkt!

Czytaj więcej >

Kuchnie gazowe do linii 600 w Gastromania.pl

Oferujemy najwyższej jakości kuchnie gazowe do linii 600 dostępne w kilkunastu wariantach. Poszczególne modele różnią się: napięciem (230 V, 400 V), rodzajem wykorzystywanego gazu (gaz ziemny, propan-butan), mocą palników (od 5 kW do 31 kW), mocą piekarnika (od 2 kW do 4 kW) oraz mocą całkowitą (od 4 kW do 36 kW). Produkty dostępne są również w wielu rozmiarach, aby dopasowanie ich do konkretnej kuchni było łatwiejsze. Jeżeli w naszym asortymencie nie ma artykułu, który Państwa interesuje, prosimy o bezpośredni kontakt z Gastromania.pl!

Kuchnia gazowa do linii 600 – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Każda kuchnia gazowa do linii 600, która znajduje się w naszym asortymencie, z pewnością spełni wszystkie oczekiwania użytkowników. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości urządzenia, meble, akcesoria i gadżety, lecz także atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową!