Kuchenki mikrofalowe dla profesjonalnej gastronomii

Kuchenki mikrofalowe to niezastąpione urządzenia w każdej profesjonalnej kuchni, dlatego znajdą zastosowanie w restauracjach, barach, kuchniach hotelowych, stołówkach i jadłodajniach, bistro oraz w innych lokalach gastronomicznych, które stawiają na najwyższą jakość. Jest to sprzęt, który wykorzystuje działanie mikrofal, które umożliwiają podgrzewania produktów spożywczych i gotowych dań znajdujących się wewnątrz urządzenia. Ciekawostką jest, że kuchnie mikrofalowe zostały wynalezione przez Percy’ego Lebarona Spencera, a pierwszy model został wyprodukowany w 1947 roku. W asortymencie naszego sklepu internetowego mikrofalówki dostępne są w wielu ciekawych wariantach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie!

Czytaj więcej >

Kuchnie mikrofalowe w asortymencie Gastromania.pl

W naszym sklepie internetowym Gastromania.pl kuchnie mikrofalowe to urządzenia najwyższej jakości, które zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Bardzo często do ich produkcji wykorzystywana jest stal nierdzewna, która ma właściwości antykorozyjne i jest odporna na niszczące działanie wody, wysokie i niskie temperatury oraz urazy mechaniczne. Każde urządzenie zostało wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia otwierania i zamykanie komory. Dzięki temu, że rączka się nie nagrzewa, korzystanie z naszych kuchenek mikrofalowych jest całkowicie bezpieczne. Oferujemy urządzenia o różnej mocy całkowitej (do maksymalnie 1000 kW).

Dlaczego warto zainwestować w nasze kuchenki mikrofalowe?

Przede wszystkim ze względu na fakt, że współpracujemy z najlepszymi producentami z Polski i ze świata, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania i najlepsze materiały. Jest to między innymi firma: STALGAST, SAMSUNG, BARTSCHER, HENDI, REDFOX, PAVONI oraz MENUMASTER. Na każdym etapie realizacji zamówienia służymy pomocą i z przyjemnością doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania, które będą dostosowane do potrzeb Waszego biznesu! Gastronomia to nasza pasja, którą pielęgnujemy od lat, dlatego do każdego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, aby zaspokoić wszystkie jego potrzeby. Gwarantujemy, że nasze kuchenki mikrofalowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, stawiających na jakość premium!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – wysokiej klasy kuchnie mikrofalowe!

Nasz asortyment to nie tylko najwyższej jakości kuchnie mikrofalowe, lecz także inne innowacyjne urządzenia, maszyny, akcesoria i gadżety kuchenne, które znajdą zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Są to produkty, które charakteryzują się niespotykaną funkcjonalnością, klasą wykonania oraz niezawodnością. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu internetowego Gastromania.pl, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące poszczególnych artykułów, również do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania!