Nowość

Kuweta do lodów 5 l, przezroczysta 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans

PP36016512


  • 23,99 zł z VAT 19,50 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

długość 360 mm
szerokość 165 mm
wysokość 120 mm
pojemność 5 l
materiał: poliwęglan
kolor: przeźroczysty
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Kuweta do lodów 5 l, przezroczysta 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Opis

Oryginalna włoska kuweta do lodów, wykonana z trwałego przezroczystego poliwęglanu o pojemności 5 l i wymiarach 360×165×120 mm. Kuweta przeznaczona jest do przechowywania i transportu lodów w zastosowaniach profesjonalnych. Pojemnik można używać w konserwatorach do lodów, witrynach, lodówkach, szybkozamrażarkach szokowych oraz mroźniach. Produkt idealny dla każdej lodziarni.

Kuweta do lodów 5 l, przezroczysta 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Opinie klientów

Kuweta do lodów 5 l, przezroczysta 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Kuweta do lodów 5 l, przezroczysta 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Kuweta do lodów 5 l, przezroczysta 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.