Cena netto:
69,34 zł 78,80 zł 78,80 zł
Cena brutto:
85,29 zł 96,92 zł 96,92 zł
Dostępność: 5 dnů
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 115 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna

Szpachelka giętka o długości 11,5 cm | GI.METAL, MG-STP32 - Opis:

Szpachelka o długości 11,5 cm. Idealna do nakładania pizzy, ciast oraz tortów. Sprawdzi się podczas serwowania słodkości na bankietach, przyjęciach w dużych restauracjach oraz w kawiarniach, gdzie podaje się desery wraz z aromatyczną kawą. Idealna również do nakładania kawałków pizzy i ciast wytrawnych. Szpachelka o długości 11,5 cm MG-STP32 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczego, cateringowego oraz restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szpachelka giętka o długości 11,5 cm | GI.METAL, MG-STP32 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szpachelka giętka o długości 11,5 cm | GI.METAL, MG-STP32 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny