Cena netto:
28,95 zł 32,90 zł 32,90 zł
Cena brutto:
35,61 zł 40,47 zł 40,47 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 100 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna

Szpachelka trójkątna o długości 10 cm | GI.METAL, MG-AC-ST4M - Opis:

Szpachelka o długości 10 cm. Idealna do nakładania pizzy, ciast oraz tortów. Sprawdzi się podczas serwowania słodkości na bankietach, przyjęciach w dużych restauracjach oraz w kawiarniach, gdzie podaje się desery wraz z aromatyczną kawą. Świetna również do nakładania kawałków pizzy i ciast wytrawnych. Szpachelka o długości 10 cm MG-AC-ST4M dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczego, cateringowego oraz restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szpachelka trójkątna o długości 10 cm | GI.METAL, MG-AC-ST4M - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szpachelka trójkątna o długości 10 cm | GI.METAL, MG-AC-ST4M - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny