Cena netto:
11,33 zł 12,59 zł 12,59 zł
Cena brutto:
13,94 zł 15,49 zł 15,49 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 190 mm
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
kolor: inox
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Łyżka barmańska z rurką o długości 19 cm | BAREQ, T-265-195 - Opis:

Łyżka barmańska z rurką o standardowej długości 19 cm, jest to produkt marki BarEq z linii Calabrese. Produkt profesjonalny, wykonany ze stali nierdzewnej i przygotowany z myślą o barmanach ceniących sobie nie tylko dobrej jakości sprzęt, ale również schludny wygląd. Ten model na jednym końcu posiada łyżeczkę do mieszania drinków, a na drugim wygodną rurkę. Łyżka barmańska z rurką o długości 19 cm T-265-195 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Łyżka barmańska z rurką o długości 19 cm | BAREQ, T-265-195 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Łyżka barmańska z rurką o długości 19 cm | BAREQ, T-265-195 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny