Cena netto:
19,21 zł 19,80 zł 19,80 zł
Cena brutto:
23,63 zł 24,35 zł 24,35 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 325 mm
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
cena za: sztukę
kod EAN: 8711369526309

Nierdzewna łyżka do serwowania 345 mm | HENDI, Kitchen Line - Opis:

Łyżka do serwowania marki Hendi z cenionej przez profesjonalistów i amatorów kuchni serii produktów Kitchen Line o numerze katalogowym 526309, o długości 32,5 centymetra. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, posiada solidną monoblokową konstrukcję, która, obok braku zagięć, spawów i łączeń, spełnia również normy HACCP. Solidna, profilowana rączka gwarantuje pewny uchwyt. Doskonale nadaje się do mieszania zup, sosów oraz innych potraw w stołówkach, jadłodajniach, barach, restauracjach fast foodowych oraz w kuchni domowej. Łyżkę można myć w zmywarce.
Nierdzewna łyżka do serwowania 345 mm | HENDI, Kitchen Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nierdzewna łyżka do serwowania 345 mm | HENDI, Kitchen Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny