Cena netto:
7451,28 zł 9432,00 zł 9432,00 zł
Cena brutto:
9165,07 zł 11601,36 zł 11601,36 zł
Dostępność: 5 dnů
Koszt dostawy: od 172,20 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 735 mm
szerokość 530 mm
wysokość 850 mm
moc całkowita: 0.55 kW
napięcie: 400 V
waga: 52 kg
wsad: 7 kg
materiał: stal nierdzewna
separator w komplecie: nie

Obieraczka do cebuli nierdzewna, wsad: 5-7 kg, wydajność: 250-300 kg/h | SPOMASZ NAKŁO, OZ8C - Opis:

Obieraczka do cebuli OZ8C została specjalnie przystosowana do obierania cebuli. Odpowiednio dobrane powierzchnie ścierne wewnątrz bębna maszyny oraz specjalny talerz ścierny pozwalają na obranie cebuli. Duży wysyp obierzyn pozwala na szybkie ich usunięcie z bębna urządzenia.

Cechy produktu:
* wykonana ze stali nierdzewnej
* specjalne elementy ścierne zapewniają delikatne ocieranie
* większy wysyp obierzyn dla szybkiego oczyszczenia obieranych warzyw
* w zestawie: naścienny zespół zasilający z gniazdem i zabezpieczeniem silnika, ściągacz talerza
* separator obierzyn dostępny oddzielnie

Symbol katalogowy OZ8C:
* Wymiary dł. x szer. x wys. 735x530x850
* Jednorazowy wsad (kg) 5-7
* Masa (kg) 52
* Moc znamionowa (kW) 0,55
* Zasilanie (V) 3 x 400
* Wydajność (kg/h) 180 – 200

OBIERACZKI doskonale usprawnią pracę w każdej profesjonalnej kuchni, szybko i dokładnie obierając warzywa zarówno twarde, jak ziemniaki czy buraki, oraz miękkie, jak cebula. Konstrukcja obieraczek marki SPOMASZ NAKŁO zapewnia dużą wydajność i bezpieczeństwo obsługi. Proces obierania odbywa się za pomocą tarcz i segmentów ściernych w strumieniach wody płuczącej, co gwarantuje wysoką jakość obieranych warzyw.

Obieraczki zależnie od przeznaczenia wyposażone są w korundowe tarcze i segmenty ścierne zapewniające dokładne obieranie warzyw bez ich kaleczenia, czy też drobne elementy ścierne gwarantujące delikatne obieranie.

Podstawowym zespołem każdej obieraczki jest komora robocza z wymiennymi talerzami i segmentami ściernymi.

Obieraczki w zależności od typu mogą być wyposażone w wyłącznik czasowy, elektrozawór oraz wyłącznik krańcowy pokrywy.

Dozowanie wody odbywa się poprzez elektrozawór, który steruje jej dopływem w czasie pracy urządzenia, a wyłącznik pokrywy uniemożliwia przypadkowe załączenie obieraczki. Obieraczki zaleca się wyposażyć w oddzielny separator obierzyn.

Dla bardziej wymagających Użytkowników oferujemy obieraczki wyposażone w komorę wstępnego mycia warzyw tzw. „płuczkę”. Eliminuje to konieczność ręcznego mycia wsadu przed obieraniem, a tym samym usprawnia i przyspiesza pracę.

Do zastosowania w dużych obiektach gastronomicznych polecamy obieraczki dwukomorowe. Podwójna obieraczka daje możliwość uzyskania wydajności do 500kg/h obranych warzyw.
Obieraczka do cebuli nierdzewna, wsad: 5-7 kg, wydajność: 250-300 kg/h | SPOMASZ NAKŁO, OZ8C - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Obieraczka do cebuli nierdzewna, wsad: 5-7 kg, wydajność: 250-300 kg/h | SPOMASZ NAKŁO, OZ8C - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny