Urządzenia gastronomiczne i meble ze stali nierdzewnej SPOMASZ NAKŁO

SPOMASZ NAKŁO to polska marka, która zajmuje się produkcją wyjątkowych urządzeń gastronomicznych, a także akcesoriów wyposażenia kuchennego. Jej generalnym dystrybutorem jest firma 4MASZ-GASTRO Sp. z o.o.. SPOMASZ NAKŁO na rynku dostępna jest od 1945 roku, czyli od ponad 70 lat! Ich maszyny i urządzenia to nie tylko nowoczesne i innowacyjne sprzęty gastronomiczne, ale także wyjątkowe produkty tworzone z sercem i zgodnie z tradycją. W produkcji jakich urządzeń specjalizuje się głównie marka SPOMASZ NAKŁO? Przede wszystkim są to maszyny i akcesoria kuchenne, jak m.in.: kultowa obieraczka Spomasz, krajalnice do warzyw, patelnie elektryczne, mieszarki jarzyn i farszu, akcesoria do obieraczek, tarcze do krajalnicy, czy napędy maszyn kuchennych wieloczynnościowych. To jednak nie wszystko, gdyż warto wyróżnić także przystawki do urządzeń SPOMASZ NAKŁO. Szeroki wybór przystawek sprawia, że z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model, jak np. przystawki do puree, tarcia sera, ubijania piany i zagniatania ciasta, mielenia mięsa, nacinania kotletów i wiele innych! SPOMASZ NAKŁO to jednak nie tylko same urządzenia, ale również profesjonalne meble wykonywane ze stali nierdzewnej.

Obieraczka do ziemniaków Spomasz

W niemal co drugiej stołówce szkolnej w Polsce, pracują urządzenia do obierania warzyw korzeniowych wyprodukowane w Nakle nad Notecią. Często obieraczki Spomasz są jedynymi z najbardziej sędziwych urządzeń wśród wszystkich obecnych na zapleczu kuchennym. Taki stan rzeczy świadczy o wyjątkowej długowieczności obieraczek do ziemniaków Spomasz Nakło sięgającej nawet 40 lat. Obieraczka Spomasz jest już niemal synonimem wysokiej jakości maszyny do obierania warzyw. Nadzwyczaj często dyrektorzy szkół, intendentki szukając maszyny usprawniającej obieranie ziemniaków pytają od razu o obieraczki Spomasz, jednak o wiele częściej spotykamy się z pytaniami o części zamienne i eksploatacyjne do użytkowanych już od wielu lat maszyn takie jak: segmenty i talerze ścierne.

Czytaj więcej >

Meble ze stali nierdzewnej SPOMASZ NAKŁO

Meble ze stali nierdzewnej SPOMASZ NAKŁO zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów i przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii i niebanalnych rozwiązań. W ofercie firmy możemy znaleźć między innymi okapy kuchenne, regały magazynowe, stoły robocze, a także wózki kelnerskie. Wszystkie te meble są wykonane z trwałej i odpornej stali nierdzewnej, która jest materiałem bardzo często stosowanym w branży gastronomicznej. Firma oferuje swoje meble w wielu różnych wariantach, aby każdy klient mógł dopasować produkt do swoich potrzeb i oczekiwań. Stoły robocze SPOMASZ NAKŁO są dostępne zarówno w wersji z zlewem, jak i bez. Można je również wyposażyć w dodatkowe akcesoria, jak m.in. półki i szuflady. Dzięki zastosowaniu materiałów kwasoodpornych, mogą mieć Państwo pewność, że zakupione meble posłużą Wam przez wiele, wiele lat!

Roboty gastronomiczne SPOMASZ NAKŁO

Poza meblami gastronomicznymi, warto również zapoznać się z bogatą ofertą firmy, która oferuje także innowacyjne roboty gastronomiczne, urządzenia kuchenne oraz wyjątkowe akcesoria, które znacząco ułatwiają codzienną pracę. Produkty SPOMASZ NAKŁO sprawdzą się świetnie zarówno w lokalach gastronomicznych, jak również w zakładach przetwórstwa żywieniowego. Konsumenci cenią je nie tylko ze względu na szereg zastosowań, które oferują, ale również za wysoką jakość wykonania, wykorzystanie najlepszych materiałów na rynku, a także szeroki wybór produktów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajduje się wiele profesjonalnych produktów, które zostały stworzone przez SPOMASZ NAKŁO. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem!