Cena netto:
6952,00 zł 8800,00 zł 8800,00 zł
Cena brutto:
8550,96 zł 10824,00 zł 10824,00 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 172,20 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 680 mm
szerokość 540 mm
wysokość 850 mm
moc całkowita: 0.55 kW
napięcie: 400 V
waga: 52 kg
wsad: 10 kg
materiał: stal nierdzewna
separator w komplecie: nie

Obieraczka do ziemniaków nierdzewna, wsad: 8-10 kg, wydajność: 250-300 kg/h | SPOMASZ NAKŁO, OZ8N - Opis:

Obieraczka do ziemniaków OZ8N służy do obierania ziemniaków oraz innych twardych warzyw, takich jak buraki czy marchew. Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej. Unikalne, specjalnie zaprojektowane i produkowane w polskiej fabryce elementy ścierne sprawiają, że jest to od lat najbardziej niezawodna i najlepiej dostosowana do realiów rodzimej kuchni obieraczka na rynku.

Cechy produktu:
* wykonana ze stali nierdzewnej
* unikalne korundowe tarcze i segmenty ścierne zapewniające dokładne obieranie warzyw
* talerz i segmenty do ziemniaków w komplecie z obieraczką
* talerz i segmenty do marchwi i cebuli sprzedawane oddzielnie
* w zestawie: naścienny zespół zasilający z gniazdem i zabezpieczeniem silnika, rura odpływowa, ściągacz talerza
* separator obierzyn dostępny oddzielnie

Symbol katalogowy OZ8N:
* Wymiary dł. x szer. x wys. 680 x 540 x 850
* Jednorazowy wsad (kg) 8-10
* Masa (kg) 52
* Moc znamionowa (kW) 0,55
* Zasilanie (V) 3 x 400
* Wydajność (kg/h) 250 – 300

OBIERACZKI doskonale usprawnią pracę w każdej profesjonalnej kuchni, szybko i dokładnie obierając warzywa zarówno twarde, jak ziemniaki czy buraki, oraz miękkie, jak cebula. Konstrukcja obieraczek marki SPOMASZ NAKŁO zapewnia dużą wydajność i bezpieczeństwo obsługi. Proces obierania odbywa się za pomocą tarcz i segmentów ściernych w strumieniach wody płuczącej, co gwarantuje wysoką jakość obieranych warzyw.

Obieraczki zależnie od przeznaczenia wyposażone są w korundowe tarcze i segmenty ścierne zapewniające dokładne obieranie warzyw bez ich kaleczenia, czy też drobne elementy ścierne gwarantujące delikatne obieranie.

Podstawowym zespołem każdej obieraczki jest komora robocza z wymiennymi talerzami i segmentami ściernymi.

Obieraczki w zależności od typu mogą być wyposażone w wyłącznik czasowy, elektrozawór oraz wyłącznik krańcowy pokrywy.

Dozowanie wody odbywa się poprzez elektrozawór, który steruje jej dopływem w czasie pracy urządzenia, a wyłącznik pokrywy uniemożliwia przypadkowe załączenie obieraczki. Obieraczki zaleca się wyposażyć w oddzielny separator obierzyn.

Dla bardziej wymagających Użytkowników oferujemy obieraczki wyposażone w komorę wstępnego mycia warzyw tzw. „płuczkę”. Eliminuje to konieczność ręcznego mycia wsadu przed obieraniem, a tym samym usprawnia i przyspiesza pracę.

Do zastosowania w dużych obiektach gastronomicznych polecamy obieraczki dwukomorowe. Podwójna obieraczka daje możliwość uzyskania wydajności do 500kg/h obranych warzyw.
Obieraczka do ziemniaków nierdzewna, wsad: 8-10 kg, wydajność: 250-300 kg/h | SPOMASZ NAKŁO, OZ8N - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Obieraczka do ziemniaków nierdzewna, wsad: 8-10 kg, wydajność: 250-300 kg/h | SPOMASZ NAKŁO, OZ8N - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny