Wysokiej klasy maszyny do obierania ziemniaków

Ziemniaki to wyjątkowe warzywa, które uwielbiają Polacy i jedzą je praktycznie codziennie. Ziemniak pojawił się w Europie około 1532 roku, gdy Hiszpan – Francisco Pizarro, przywiózł go ze sobą z wyprawy do północnej części Peru. Obecnie praktycznie w każdym lokalu gastronomicznym serwowane jest chociaż jedno danie, które zostało przygotowane na bazie ziemniaków. Największym minusem tego warzywa jest stosunkowo twarda skórka, którą należy obrać, zanim podda się go obróbce termicznej. Może to być proces czasochłonny. Rozwiązaniem tego problemu jest kupienie profesjonalnej maszyny do obierania ziemniaków.

Czytaj więcej >

Profesjonalne obieraczki do ziemniaków

W asortymencie Gastromania.pl znajdą Państwo obieraczki do ziemniaków, które mogą być wykorzystywane w profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Obieraczki dostępne są w wielu różnych rozmiarach, aby każdy mógł znaleźć produkt idealnie pasujący do wyposażenia konkretnego lokalu gastronomicznego. Oferujemy nie tylko maszyny do obierania ziemniaków, lecz także obieraczki ręczne, a także przecieraki ręczne do ziemniaków oraz innych warzyw.

Maszyny do obierania ziemniaków w asortymencie Gastromania.pl!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w której znajdują się profesjonalne maszyny do obierania ziemniaków oraz inne urządzenia i akcesoria oraz meble gastronomiczne. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem!