Cena netto:
72,36 zł 80,40 zł 80,40 zł
Cena brutto:
89,00 zł 98,89 zł 98,89 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.05 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
kolor: inox

Miarka Mr. Slim 25-50 ml, nierdzewna | BAREQ, Bar Profesional - Opis:

Miarka Mr. Slim w kolorze srebrnym produkcji BarEq z serii Bar Profesional, to unikalna miarka dla profesjonalistów. Wykonana z najlepszej jakości stali. Ciekawy kształt klepsydry przykuwa uwagę widza, na przykład przy pokazach barmańskich. Jest to produkt pomagający przy precyzyjnym odmierzaniu poszczególnych składników podczas przygotowywania koktajli i drinków alkoholowych. Miarka Mr, Slim w kolorze srebrnym BPR-2550S dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Miarka Mr. Slim 25-50 ml, nierdzewna | BAREQ, Bar Profesional - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Miarka Mr. Slim 25-50 ml, nierdzewna | BAREQ, Bar Profesional - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny