Cena netto:
26,10 zł 29,00 zł 29,00 zł
Cena brutto:
32,10 zł 35,67 zł 35,67 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 170 mm
pojemność: 0.256 l
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: miska
gwarancja na obtłuczenia: tak

Porcelanowa miseczka do owsianki 17 cm | CHURCHILL, Bamboo - Opis:

Porcelanowa miseczka do owsianki o średnicy 17 cm angielskiego producenta Churchill to przedstawiciel zainspirowanej naturą kolekcji Bamboo. Kwintesencją zastawy są naturalne reliefy, które mienią się w świetle naturalnym i sztucznym dając perfekcyjną oprawę dla prezentowanych potraw. Porcelanowa miseczka jest częścią kolekcji, która dzięki szerokiej gamie elementów sztaplowanych i eleganckich sprawdzi się w każdej restauracji i hotelu, imprezie cateringowej, bankiecie czy spotkaniu towarzyskim. Porcelanowa miseczka do owsianki Bamboo 170 mm 219155 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją na obtłuczenia. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowa miseczka do owsianki 17 cm | CHURCHILL, Bamboo - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowa miseczka do owsianki 17 cm | CHURCHILL, Bamboo - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny