Cena netto:
21,60 zł 28,80 zł 28,80 zł
Cena brutto:
26,57 zł 35,42 zł 35,42 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 90 mm
średnica: 145 mm
pojemność: 0.4 l
materiał: melamina
powierzchnia: satynowa
kolor: czarny
cena za: komplet
kod EAN: 4004133850408

Misa okrągła z melaminy czarna o średnicy 14,5 cm | APS, Balance - Opis:

Miska okrągła, skośna z linii Balance o średnicy 14,5 cm, indeksie APS 84050 wykonana z czarnej melaminy. Znajdzie zastosowanie w restauracjach, hotelach, cateringu, bufecie i innych punktach gastronomicznych. Idealnie nada się do serwowania sałatek, owoców, deserów, przystawek, i różnego rodzaju przekąsek słodkich lub słonych. Linia Balance obejmuje naczynia w białym i czarnym kolorze, gładkiej powierzchni, i różnych rozmiarach, które można ze sobą dowolnie łączyć. Wszystkie są przeznaczone do sztaplowania i mycia w gastronomicznej zmywarce z wyparzaniem.
Misa okrągła z melaminy czarna o średnicy 14,5 cm | APS, Balance - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Misa okrągła z melaminy czarna o średnicy 14,5 cm | APS, Balance - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny