Cena netto:
74,25 zł 99,00 zł 99,00 zł
Cena brutto:
91,33 zł 121,77 zł 121,77 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 105 mm
średnica: 230 mm
pojemność: 2.3 l
materiał: melamina
kształt: okrągły
kolor:
  • zielony
  • niebieski

Okrągła misia z morskiej melaminy, średnica 23 cm | APS, Emma - Opis:

Okrągła miska o średnicy 230 mm, wysokości 105 mm niemieckiej marki APS wykonana z melaminy w morskim kolorze, odpornej na uderzenia. Oryginalny design przykuwa uwagę, a najwyższej klasy materiał znajdzie uznanie u najbardziej wymagających klientów. Przeznaczona do serwowania przekąsek czy sałatek, zup, owsianek i wielu innych potraw. Można ją myć w zmywarce i sztaplować.
Okrągła misia z morskiej melaminy, średnica 23 cm | APS, Emma - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Okrągła misia z morskiej melaminy, średnica 23 cm | APS, Emma - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny