Cena netto: 728,45 zł
Cena brutto: 895,99 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 135 mm
szerokość 230 mm
wysokość 397 mm
moc całkowita: 0.128 kW
napięcie: 230 V

Młynek do kawy, elektryczny | GRAEF, CM 802 - Opis:

Młynek do kawy firmy Graef o indeksie CM802 to sprzęt do profesjonalnych zadań. Jego mechanizmy mielące zostały wykonane ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Zaletami tego urządzenia są: 40-stopniowa regulacja grubości mielenia, automatyczne mielenie po przystawieniu kolby oraz solidna plastikowa obudowa. Pojemnik na ziarna kawy pomieści ich 250 gramów a pojemnik na zmieloną kawę ma pojemność 100 gramów. W komplecie znajduje się szczoteczka do czyszczenia. Wyciągana tacka - podstawka ułatwia utrzymanie produktu w czystości. Moc urządzenia to 128 W. Producent - firma Graef zapewnia że produkt jest zgodny z rozporządzeniem PE odnośnie kontaktu wyrobów i materiałów z żywnością.
Młynek do kawy, elektryczny | GRAEF, CM 802 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Młynek do kawy, elektryczny | GRAEF, CM 802 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny