Cena netto: 905,65 zł
Cena brutto: 1113,95 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 190 mm
szerokość 130 mm
wysokość 362 mm
moc całkowita: 0.128 kW
napięcie: 230 V
waga: 2.26 kg
wsad: 0.25 kg
materiał:
  • aluminium
  • stal nierdzewna
kolor: srebrny
do pracy ciągłej: tak

Młynek do kawy | GRAEF, CM 820 - Opis:

Młynki automatyczne do kawy Graef pozwalają na pełną kontrolę nad procesem mielenia. Dzięki temu można dostosować grubość mielenia do swoich preferencji i uzyskać idealny smak kawy. Młynki te oferują również różne opcje mielenia, w zależności od rodzaju kawy i sposobu jej przygotowania. Dzięki temu można uzyskać idealny efekt bez konieczności manualnego dostrajania młynka.

Młynek do kawy CM 820 to idealne urządzenie marki Graef dla wielbicieli kawy dzięki zastosowaniu w nim zaawansowanej technologii i sprawdzonej niezawodności. Sprawdzi się on tak w użytku domowym jak i profesjonalnym.

W młynku CM 820 zastosowano stożkowe żarna ze stali szlachetnej z 40 stopniową regulacją grubości mielenia. Dzięki zastosowaniu w CM 820 energooszczędnego, wolnoobrotowego silnika kawa nigdy nie zostaje przypalona czy przegrzana podczas mielenia.

Zastosowane żarna ze stali nierdzewnej zapobiegają przegrzewaniu się kawy podczas mielenia. Materiał ten cechuje się niezwykle wysoką trwałością, odpornością na korozję oraz łatwością w utrzymaniu czystości. W przeciwieństwie do żaren ceramicznych, stal nierdzewna radzi sobie lepiej z różnymi rodzajami ziaren kawy oraz są one bardziej wszechstronne. Nie wchłaniają one też zapachów i smaków kawy.

Młynek posiada włącznik z opcją pracy ciągłej, jak i pracy automatycznej. W opcji automatycznego mielenia młynek włączy się gdy użytkownik wsunie w uchwyt kolbę bądź dołączony do młynka pojemnik na zmieloną kawę.

Zastosowanie na końcowym odcinku młynka układu antystatycznego umożliwia stworzenie w miarę zwartego strumienia wyrzutu zmielonej kawy.

Zamknięcie otworu wysypowego zbiornika kawy umożliwia przechowywanie w nim ziaren niezmielonej kawy bez obawy na ich zwietrzenie.

Graef CM 820 posiada silnik o mocy aż 128 W, który w połączeniu z wolnoobrotowym młynkiem stożkowym wykonanym ze stali nierdzewnej pozwala zachować najlepszy aromat kawy i smak oraz zapobiega jego utracie.

Zdejmowany młynek wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Aluminiowa „5-stopniowa” łopatka optymalnie transportuje fusy do wylotu. W połączeniu z wkładką antystatyczną, ładunek elektrostatyczny i efekt rozproszenia fusów kawowych zostaje zminimalizowany podczas procesu mielenia.
Młynek do kawy | GRAEF, CM 820 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Młynek do kawy | GRAEF, CM 820 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny