Cena netto:
77,63 zł 103,50 zł 103,50 zł
Cena brutto:
95,48 zł 127,31 zł 127,31 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 90 mm
średnica: 280 mm
pojemność: 3 l
materiał: melamina
kształt: okrągły
kolor: czarny

Naczynie z melaminy do serwowania przekąsek, średnica 28 cm | APS, Padella - Opis:

Okrągłe naczynie wykonane z czarnej melaminy o średnicy 28 cm, z antypoślizgowymi nóżkami. Przeznaczone do serwowania sałatek, owoców, dodatków do dań i wielu innych potraw. Naczynia można myć w zmywarkach i sztaplować.
Naczynie z melaminy do serwowania przekąsek, średnica 28 cm | APS, Padella - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Naczynie z melaminy do serwowania przekąsek, średnica 28 cm | APS, Padella - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny