Nowość

Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14x5,8 cm GoGo, prostokątna | ALCAS, 272/5

272020050


  • 0,71 zł z VAT 0,58 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

długość 140 mm
szerokość 58 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: czarny
cena za: sztukę

Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14x5,8 cm GoGo, prostokątna | ALCAS, 272/5 - Opis

Czarna tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14×5,8 cm, prostokątna – 1 szt. Tacka cukiernicza do monoporcji, produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonana jest z czarnego błyszczącego się tworzywa sztucznego – poliwęglanu. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż deserów i lodów do spożycia konsumenckiego. Produkt ten idealnie nadaje się do prezentacji Twoich wyrobów w witrynach cukierniczych a także eleganckiego i oryginalnego serwowania w lokalu oraz na imprezach cateringowych. Cena za 1 sztukę tacki.

Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14x5,8 cm GoGo, prostokątna | ALCAS, 272/5 - Opinie klientów

Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14x5,8 cm GoGo, prostokątna | ALCAS, 272/5 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14x5,8 cm GoGo, prostokątna | ALCAS, 272/5 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Tacka plastikowa do ciast, deserów i monoporcji 14x5,8 cm GoGo, prostokątna | ALCAS, 272/5

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.