Promocja
Bestseller
Cena netto:
1,32 zł 1,35 zł 1,35 zł
Cena brutto:
1,62 zł 1,66 zł 1,66 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 65 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: tworzywo sztuczne
powierzchnia: satynowa
kolor: czarny
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powłoka: brak

Korek z rurką, plastikowy, czarny | STALGAST, 475975 - Opis:

Nalewak czarny, o numerze katalogowym 475975 wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada korek oraz rurkę. Montowany jest na butelkę w szybki i wygodny sposób – przez wciśnięcie go do szyjki. Zapewnia jednostajny i wąski strumień nalewanej cieczy, co znacznie ułatwia pracę barmana. Cena prezentowania na stronie dotyczy 1 sztuki. Nalewak sprzedawany jest w opakowaniach zbiorczych po 12 sztuk.
Korek z rurką, plastikowy, czarny | STALGAST, 475975 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Korek z rurką, plastikowy, czarny | STALGAST, 475975 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny