Cena netto:
3,87 zł 4,30 zł 4,30 zł
Cena brutto:
4,76 zł 5,29 zł 5,29 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
kolor: srebrny

Nalewak precyzyjny do alkoholu, kolor srebrny | BAREQ, T-TBP006MS - Opis:

Nalewak barmański T-TBP006MS BarEq wykonany ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze z korkiem z czarnego tworzywa sztucznego. Jest to produkt profesjonalny pomagający podczas przygotowywania koktajli i drinków alkoholowych. Nalewak barmański T-TBP006MS dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Nalewak precyzyjny do alkoholu, kolor srebrny | BAREQ, T-TBP006MS - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nalewak precyzyjny do alkoholu, kolor srebrny | BAREQ, T-TBP006MS - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny