Cena netto:
6,66 zł 7,40 zł 7,40 zł
Cena brutto:
8,19 zł 9,10 zł 9,10 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: zielony

Nalewak z tworzywa do alkoholu, zielony | BAREQ, T-TB05G - Opis:

Zielony nalewak barmański T-TB05G BarEq wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze zielono-czarnym. Jest to produkt profesjonalny pomagający podczas przygotowywania koktajli i drinków alkoholowych. Nalewak barmański T-TB05G dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Nalewak z tworzywa do alkoholu, zielony | BAREQ, T-TB05G - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nalewak z tworzywa do alkoholu, zielony | BAREQ, T-TB05G - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny