Cena netto:
25,61 zł 26,40 zł 26,40 zł
Cena brutto:
31,50 zł 32,47 zł 32,47 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
ilość w komplecie: 4 szt.
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: przeźroczysty

Nalewak z tworzywa – przezroczysty, 4 sztuki | HENDI, 599426 - Opis:

Nalewak, o numerze katalogowym 599426, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni. Nalewak wykonany został z tworzywa sztucznego EVA w przezroczystym kolorze. Montowany jest na butelkę w szybki i wygodny sposób – przez wciśnięcie go do szyjki. Zapewnia jednostajny i wąski strumień nalewanej cieczy, co znacznie ułatwia pracę barmana. Cena dotyczy kompletu 4 sztuk.
Nalewak z tworzywa – przezroczysty, 4 sztuki | HENDI, 599426 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nalewak z tworzywa – przezroczysty, 4 sztuki | HENDI, 599426 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny