Cena netto:
45,23 zł 60,30 zł 60,30 zł
Cena brutto:
55,63 zł 74,17 zł 74,17 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 80 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal chromowana
kolor:
  • inox
  • czarny
cena za: komplet
kod EAN: 4004133931145

Zestaw 6 nalewaków do alkoholu w różnych kolorach, stal chromowana | APS, 93114 - Opis:

Nalewak do wina oraz innego butelkowanego alkoholu o indeksie 93114 wykonany jest z wysokiej jakości stali chromowanej oraz tworzywa sztucznego. Produkt o wysokości 8 cm idealnie pasuje do każdego hotelu, restauracji, winiarni, enoteki oraz baru czy gospodarstwa domowego. Jest on estetyczny oraz elegancki. Artykuł doskonale sprawdzi się w rękach sommelierów, kelnerów, obsługi restauracji oraz pracowników barów. Nalewak idealnie nadaje się do nalewania napojów butelkowanych (wino, whiskey, likiery itp.) w estetyczny i ciekawy sposób. Produkt nadaje się do mycia ręcznego. Produkt sprzedawany jest w zestawie (6 sztuk).
Zestaw 6 nalewaków do alkoholu w różnych kolorach, stal chromowana | APS, 93114 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zestaw 6 nalewaków do alkoholu w różnych kolorach, stal chromowana | APS, 93114 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny