Promocja

Nóż dekoracyjny do masła, 190 mm | CONTACTO, ContacTools

CONTACTO-2238/190


  • 49,23 zł z VAT 40,02 zł bez VAT 36,92 zł z VAT 30,03 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 30 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 190 mm
materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
kolor: inox, czarny
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa

Nóż dekoracyjny do masła, 190 mm | CONTACTO, ContacTools - Opis

  • Nóż dekoracyjny do masła z wygodnym uchwytem ze wzmacnianego włóknem szklanym poliamidu i ząbkowanym ostrzem z hartowanej stali nierdzewnej
  • Można myć w zmywarkach

Nóż dekoracyjny do masła, 190 mm | CONTACTO, ContacTools - Opinie klientów

Nóż dekoracyjny do masła, 190 mm | CONTACTO, ContacTools - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Nóż dekoracyjny do masła, 190 mm | CONTACTO, ContacTools - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Nóż dekoracyjny do masła, 190 mm | CONTACTO, ContacTools

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.