Cena netto:
91,30 zł 96,10 zł 96,10 zł
Cena brutto:
112,30 zł 118,20 zł 118,20 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 210 mm
materiał:
  • stal nierdzewna
  • polipropylen
cena za: sztukę

Nóż kuchenny, 21 cm | SANELLI, Skin - Opis:

Nóż kuchenny o numerze katalogowym 286212 marki Sanelli z linii Skin, która została zaprojektowana tak, aby połączyć produkt wysokiej jakości przy zachowaniu ergonomii użytkowania. Nożyk posiada ostrze wykonane ze stali chromowo – molibdenowej, twardość 54-56 HRC. Nóż posiada ergonomiczną rękojeść wykonaną z polipropylenu z dodatkową warstwą antypoślizgową. Nóż może być zmywany w zmywarce oraz dezynfekowany. Sprawdzi się w każdej kuchni restauracyjnej, hotelowej, jadłodajni a także w gospodarstwach domowych.
Nóż kuchenny, 21 cm | SANELLI, Skin - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż kuchenny, 21 cm | SANELLI, Skin - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny