Cena netto:
158,98 zł 163,90 zł 163,90 zł
Cena brutto:
195,55 zł 201,60 zł 201,60 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 260 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kod EAN: 8021210534958

Nóż szefa kuchni, 26 cm | AMBROGIO SANELLI, Supra - Opis:

  • Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej NITRO-B
  • Uchwyt wykonany z termoplastycznego tworzywa SEBS
  • Twardość 56-58 HRC
  • Do wyboru ostrza gładkie lub ze żłobieniami Noże Ambrogio Sanelli z linii Supra przeznaczone są dla profesjonalnych szefów kuchni oraz rzeźników. Ostrza wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej NITRO-B, w której dodatek cząsteczek azotu znacznie polepsza właściwości antykorozyjne oraz końcową twardość po ulepszaniu cieplnym. Kolekcja zawiera ostrzałkę, widelec do mięs oraz szpatuły cukiernicze. Ergonomiczne uchwyty wykonane z trwałego tworzywa SEBS: elastycznego, odpornego na działanie czynników atmosferycznych, ozonu i UV. Nadają się do sterylizacji, są wysoce odporne na uderzenia i korozję. Nie nadają się do mycia w zmywarkach.
Nóż szefa kuchni, 26 cm | AMBROGIO SANELLI, Supra - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nóż szefa kuchni, 26 cm | AMBROGIO SANELLI, Supra - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny