Cena netto:
309,43 zł 319,00 zł 319,00 zł
Cena brutto:
380,60 zł 392,37 zł 392,37 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 209 mm
materiał: stal chromowo-molibdenowo-wanadowa
kod EAN: 4002293103716

Nożyczki kuchenne | WUSTHOF, W-1059594905 - Opis:

Nożyczki kuchenne firmy Wusthof produkowane są tylko z najwyższej jakości materiałów. Nie są to kolejne nieporęczne nożyczki z plastikową rączką, ale solidne, w całości wykonane ze stali nierdzewnej. Są niezawodne, ostre i świetnie leżą w ręce. Prosty design wzbudza zaufanie i podkreśla, że zostały stworzone również do profesjonalnych zastosowań.

W całości nożyczki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej o matowym wykończeniu. Wysoka twardość stali gwarantuje ostrość przez długi czas. Jeżeli w trakcie użytkowania ostrze nieco się stępi, można je z łatwością naostrzyć.

Czasem zdarza się nam myśleć, że tak zwyczajne narzędzie jak na przykład nożyczki, nie może przynieść wiele korzyści w codziennych czynnościach. Być może zazwyczaj jest to prawda, ale nożyczki Wusthofa to ten rodzaj narzędzia, który może odmienić nasze spojrzenie. Takie czynności jak otwieranie opakowań, cięcie ziół czy sznurka zwykle wykonywane za pomocą noża mogą się stać o wiele łatwiejszym i przyjemniejszym doświadczeniem przy użyciu nożyczek. Porządnych nożyczek, a takimi są te firmy Wusthof.
Nożyczki kuchenne | WUSTHOF, W-1059594905 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Nożyczki kuchenne | WUSTHOF, W-1059594905 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny