Cena netto:
3099,60 zł 4428,00 zł 4428,00 zł
Cena brutto:
3812,51 zł 5446,44 zł 5446,44 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 2200 mm
szerokość 800 mm
wysokość 450 mm
materiał: stal nierdzewna
rodzaj: przyścienny
kształt: trapezowy
tryb pracy: wywiewny
filtry w komplecie: tak
gatunek stali nierdzewnej: AISI 430

Przyścienny okap gastronomiczny stali nierdzewnej, wyciągowy, trapezowy 2200x800x450 mm | ASBER, WEH-2208/1 - Opis:

Przyścienny okap gastronomiczny stali nierdzewnej, wyciągowy, trapezowy 2200x800x450 mm | ASBER, WEH-2208/1 hiszpańskiej firmy Onnera, która pod marką Asber w swojej polskiej fabryce od 2005 roku produkuje sprzęt kuchenny ze stali nierdzewnej. W pomieszczeniach kuchennych cząsteczki tłuszczu, zanieczyszczenia, związki chemiczne itd., które powstały w trakcie normalnego dnia pracy, unoszą się w powietrzu i tworzą zabrudzenia. Zadaniem wyciągów kuchennych jest wychwycenie wszystkich tych cząsteczek za pomocą systemu filtrującego oraz usunięcie oparów pozostałych w trakcie przygotowywania posiłków, co ma zagwarantować właściwe środowisko pracy. Filtry labiryntowe - listwy filtrujące o wysokiej wydajności, wyprodukowane ze stali nierdzewnej AISI 304. Łatwy, samodzielny montaż i demontaż. Nadają się do czyszczenia w zmywarce. Stanowią integralną część wyposażenia we wszystkich modelach z wyjątkiem okapów kondensacyjnych. Przyścienny okap gastronomiczny stali nierdzewnej, wyciągowy, trapezowy 2200x800x450 mm marki Asber został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych kuchniach. Wszystkie wersje okapów ASBER mają możliwość dodatkowego zamontowania oświetlenia fluorescencyjnego, halogenowego lub LED. W przypadku braku systemu odprowadzania powietrza opcjonalnie istnieje możliwość zamontowania wentylatora, który można zainstalować we wszystkich rodzajach okapów ASBER. Aby ułatwić montaż w kuchni, w zależności od modelu i wielkości okapy mogą składać się z 1 lub 2 modułów. Ponadto wszystkie okapy są wyposażone w elementy, które ułatwiają instalację. Oferujemy szeroki asortyment okapów przyściennych oraz centralnych, w tym indukcyjnych i kompensacyjnych. Ponadto są również dostępne okapy centralne nad zmywarki o wysokiej wydajności. Urządzenia całkowicie wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Każdy moduł jest w całości zespawany, z niezależnym elementem podwieszania, dzięki czemu posiada solidną konstrukcję. Okapy składające się z dwóch modułów montuje się przy użyciu zestawów śrub na miejscu u klienta. Filtry są umieszczone pod kątem 45 stopni, co pozwala na zebranie cząstek tłuszczu z powietrza w kolektorze. Jest on wyposażony w przewód odpływowy, który umożliwia łatwe usunięcie nagromadzonych zanieczyszczeń.

Specyfikacja:

 • W całości spawane okapy wyciągowe wykonane ze stali nierdzewnej.
 • Okapy 1-modułowe o długości 1000-2500 mm.
 • Okapy 2-modułowe o długości 2600-4000 mm.
 • Okapy o szerokości do 800 mm produkowane są z elementami zamocowania do ściany.
 • Okapy o szerokości od 900 mm produkowane są z elementami zamocowania do ściany i uchwytami do mocowania zawiesi.


Opcje dodatkowo płatne:

 • Oświetlenie
 • Wbudowany wentylator
 • Możliwość wykonania pod indywidualny wymiar klienta.
 • Możliwość wykonania ściętego blatu, wycięć w blacie i korpusie według wytycznych klienta.
 • Przyścienny okap gastronomiczny stali nierdzewnej, wyciągowy, trapezowy 2200x800x450 mm | ASBER, WEH-2208/1 - Opinie:
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
  Przyścienny okap gastronomiczny stali nierdzewnej, wyciągowy, trapezowy 2200x800x450 mm | ASBER, WEH-2208/1 - Zwroty i reklamacje:

  W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

  W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

  Elektroniczny formularz reklmacyjny

  Druk reklamacyjny