Cena netto:
855,00 zł 900,00 zł 900,00 zł
Cena brutto:
1051,65 zł 1107,00 zł 1107,00 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
zasilanie: elektryczne
kolor:
  • czarny
  • srebrny

Elektryczna ostrzałka Professional Sharpening Station 130 | CHEF'S CHOICE, CC-130 - Opis:

Elektryczna ostrzałka Professional Sharpening Station 130 z 3-stopniową możliwością obróbki ostrza. Pierwszy stopień to dyski diamentowe, drugi - miniaturowa stalka z możliwością przekręcania i ostrzenia w nowym miejscu pręta (28 stopni, każdy wystarcza na kilka tysięcy użyć) i trzeci to dyski wygładzające. Dobra, zarówno do ostrzy gładkich jak i falistych (III stopień). Elektryczna ostrzałka Professional Sharpening Station 130 CC-130 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Elektryczna ostrzałka Professional Sharpening Station 130 | CHEF'S CHOICE, CC-130 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Elektryczna ostrzałka Professional Sharpening Station 130 | CHEF'S CHOICE, CC-130 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny