Cena netto:
399,00 zł 420,00 zł 420,00 zł
Cena brutto:
490,77 zł 516,60 zł 516,60 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
zasilanie:
kolor:
  • czarny
  • biały

Elektryczno - manualna ostrzałka Hybrid 270 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-270 - Opis:

Elektryczno - manualna ostrzałka Hybrid 270 Diamond Hone od Chef's Choice z 3-stopniową krawędzią. Pierwszy stopień to dyski diamentowe, drugi to ultra-drobne diamentowe dyski i trzeci natomiast to dyski wygładzające. Dobra zarówno do ostrzy gładkich jak i falistych (3 stopień). Stopień 1 i 2 przeznoczy do ostrzenia elektrycznego, 3 stopień do ostrzenia manulanego. Elektryczno - manualna ostrzałka Hybrid 270 Diamond Hone CC-270 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Elektryczno - manualna ostrzałka Hybrid 270 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-270 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Elektryczno - manualna ostrzałka Hybrid 270 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-270 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny